forex trading logo

LogowanieStart
Tłusty Czwartek PDF Drukuj Email

W dn. 23.02.2017 r. o godz. 17.00  -  świetlica   Drążek  zapraszamy na spotkanie Tłusto Czwartkowe. Prezes.

 
Pierwsze działania Nowego Zarządu PDF Drukuj Email

Nowy  Zarząd  ostro bierze się do społecznego  działania pierwsze decyzje to przyznanie  kwoty 700 zł   pomocy na zakup  lekarstw  osobie  chorej  z m. Konstantynów  oraz  przyjęcie  propozycji współpracy z Sołectwem Borki - Pani Sołtys  Ewelina Mielcarek po wcześniejszej propozycji  Stowarzyszenia przyjeła  zaproszenie do wspólnej  pracy. W dn. 11.02.2017 r. na Zebraniu Wiejskim w Borkach- Sołectwa  Borki-Prezes  Stowarzyszenia  Zenon Nowak - na zaproszenie  Pani Sołtys Eweliny Mielcarek  przedstawił działalność  Stowarzyszenia, Sołectwo  Borki,  chce wspólnie ze Stowarzyszeniem działać  dla  dobra naszej społeczości  wiejskiej. Stowarzyszenie postanowiło  też  zorganizować  imprezę  tłustego czwartku, oraz  zgłosić  zmiany  zarządu  do  KRS.

 
Nowy Zarząd Stowarzyszenia PDF Drukuj Email

W dn. 09.02.2017 r. odbyło się Walne  Zebranie  Stowarzysznia  Przyjaciół Wsi  Nasza Wieś - to już pięć  lat  od zawiązania  Stowarzyszenia - działalności Stowarzyszenia to pomoc chorym, osobom niepełnosprawnym, organizacja festynów,  integracja  społeczności  wsi, organizacja  zbiórek na rzecz  potrzebujących, organizacja darów dla rodzin w potrzebie. Stowarzyszenie działa i ma plany  na przyszłość, wybrano nowy Zarząd  Prezesem Stowarzyszenia został  po raz  kolejny  założyciel   Stowarzyszenia Zenon Nowak, Vice - Prezes  to Włodzimierz  Woźniak, Skarbnik - Teresa Szczypień, Sekretarz - Bożena Szmagaj, Komisja Rewizyjna Stowarzyszenia to - Przewodnicząca   Lidia  Nowak, członkowie  komisji  to - Wioletta  Janicka  i  Katarzyna Woźniak.  

Nowym władzom życzymy dobrej społecznej  pracy dla dobra naszej wiejskiej społeczności. AM.

 
Słodycze przekazane PDF Drukuj Email

W dn. 31.01.2017 r. zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami  nasze  Stowarzyszenie  przekazało  Szkole Podstawowej i Gimnazjum w Wysokiem  słodycze  tj.  lizaki, batoniki, cukierki  oraz napoje niegzowane  słodkie i soki  dla 300  uczniów. Co roku dzieci  otrzymują  paczki   jak to  na imprezę  choinkową  przystało  i  tym razem dokładamy się do paczek. Wartość  daru  to 700 zł,  życzymy udanej zabawy i smacznego. Stowarzyszenie stara się pomagać dzieciom, zachęcamy rodziców  uczniów  do  pomocy  przy naszych akcjach  różnie z tym jest, ale  z  roku  na rok  rośnie  poczucie  troski  o dzieci. Stowarzyszenie pomaga w  miarę  naszych  skromnych  możliwości - Rodzice  zapraszamy  wspólnie   można więcej. AM. 

  

 
Walne Zgromadzenie Stowarzyszenia PDF Drukuj Email

W dniu 09.02.2017 r. o godz. 18.00  świetlica  Drążek  odbędzie się  Walne  Zgromadzenie  Członków  Stowarzyszenia.

 1. Otwarcie Walnego Zebrania Członków stowarzyszenia.
 2. Sprawdzenie obecności i kworum.
 3. Wybór Przewodniczącego Walnego Zebrania Członków, Sekretarza oraz członków komisji skrutacyjnej.
 4. Przedstawienie przez Przewodniczącego planowanego porządku obrad. Zgłaszanie zmian do porządku obrad. Głosowanie nad zmianami do porządku obrad.
 5. Przedstawienie przez Zarząd sprawozdania z działalności stowarzyszenia za okres od początku swojej kadencji, w tym sprawozdania finansowego oraz merytorycznego.
 6. Przedstawienie przez Zarząd planu prac na rok 2017
 7. Przedstawienie przez Komisję Rewizyjną sprawozdania z działalności Komisji od ostatniego sprawozdania.
 8. Przedstawienie sprawozdania z działalności Zarządu oraz Komisji Rewizyjnej.
 9. Głosowanie nad przyjęciem sprawozdania Zarządu oraz Komisji Rewizyjnej.
 10. Głosowanie nad udzieleniem absolutorium członkom Zarządu oraz Komisji Rewizyjnej.
 11. Propozycje zmian w Zarządzie oraz Komisji Rewizyjnej.
 12. Głosowanie nad zmianami we władzach stowarzyszenia.
 13. Wolne wnioski.
 14. Zamknięcie Walnego Zebrania Członków.
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 5 z 41

Aktualności

 • 0
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
prev
next

Dla Alicji

W czasie zbiórki publicznej dla małej Ali zebraliśmy  4245  zł  - dziękujemy wszystkim za ofiarnoiść i za udział. {gallery}galeria/247.ala-2109{/gallery}{jcomments ...

wtorek, 19 marca 2019

Więcej

Zbiórka publiczna dla Alicji

{jcomments off}W dn. 02.03.2019 r. od godz. 15.30 rozpoczynamy w Szkole Podstawowej w Wysokiem akcję charytatywną, zbiórka publiczna dla półrocznej Alicji Szczepankiewicz z Wacławowa. Mała Alicja potrzebuje pomocy  czeka ją  ...

wtorek, 19 lutego 2019

Więcej

Sylwester 2018

{gallery}galeria/246.sylwek2018{/gallery}{jcomments ...

środa, 5 grudnia 2018

Więcej

Dar Stowarzyszenia dla Szkoły

W dn. 09.06.2018 r. Stowarzyszenie podarowało  obraz  olejny malowany na płótnie  z warsztatów malarskich, obraz malowany pod kierunkiem słynnego  artysty  malarza  Andrzeja Grzelachowskiego   {jcomments off}"Aga" , Szkole Podstawowej w Patrzykowie. Szkoła  ...

poniedziałek, 11 czerwca 2018

Więcej

Zebranie organizacyjne 05.07.2018 r.

Zapraszam na zebranie organizacyjne  w dn. 05.07.2018 r. godz. 19.00  świetlica Drążek.{jcomments ...

poniedziałek, 11 czerwca 2018

WięcejStworzone dzięki Piotr Makarowicz, 2012. Designed by: free joomla themes domain name search Valid XHTML and CSS.